Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Bingo

Kõik mida peaksid teadma bingost ning parimad Eesti kasiinod bingo mängimiseks

Meie Bonuspart.ee lehelt leiad sa Eesti parimad kasiinod, kus mängida tuntud seltskonnamängu – BINGO! Ilmselgelt on kõigile teada need kuulsad lotokolmapäevad, kus pere ja/või sõbrad kogunevad teleka ette, et kriipsutada maha numbrid oma bingo piletil. Sarnane süsteem toimib ka online kasiinodes, kuid sul ei ole vaja oodata tervet nädalat, et loosimine lõpuks algaks. Ega ei ole vaja sul oodata meeletuid reklaamipause, mis venivad ja venivad. Internetis on sul võimalik bingot mängida igapäev ja lausa mitu korda päevas! Tutvu parimate kasiinodega bingo mängimiseks meie lehel ning ära unusta ka magusaid kasiinoboonuseid!

Kuu parim kasiino!

Sissemaks alates 1€

Uusim kontovaba kasiino Eestis!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€ + 100 tasuta spinni

  • Parim bingokasiino
  • Usaldusväärne kasiino
  • Erinevad boonuspakkumised
Bingo
Unibet logo
2. Unibet

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 200€ + 20 tasuta spinni

  • Palju kasiinomänge sh bingo ja pokker
  • Kvaliteetne ja usaldusväärne kasiino
  • Lai valik erinevaid boonuspakkumisi
Spordikasiino

Mis mäng on bingo?

Bingo on Eestis nii levinud hasartmäng, et kohati tundub seda lausa tobe tutvustada, aga teeme seda ikkagi, juhuks kui keegi pole sellest varem kuulnud. Kui muud lauamängud nagu näiteks blackjack või rulett jäävad pigem telekaekraani taha, siis lotokolmapäeval on vast iga kolmas eestlane osalenud või vähemalt bingo pileti ostu sooritanud. 

Kui eelnevalt nimetatud kuulsad lauamängud nõuavad teatud reeglite teadmist ning järgimist, siis bingo puhul on asi väga lihtne. Piisab vaid bingo pileti ostust ning seejärel tasub loota vaid õnnele. Kui pilet on olemas, siis tuleb vaid oodata loosimist. Loosimise käigus loosib bingomasin juhuslikke numbreid, mis peavad klappima sinu piletil olevate numbritega, kui see nii ka on, siis võit ongi sinu.

Natuke bingo ajaloost

Esmased märked bingolaadsest mängust ulatuvad tagasi juba 16. sajandi Itaaliasse, mängu tänapäevane versioon on aga pärit hoopis Suurbritanniast, kus bingo on endiselt meeletult populaarsel kohal. Inimesed mängivad seda siiani, kas siis internetis või hoopiski spetsiaalsetes bingo saalides. Kindlasti on paljud näinud ka ameerika filmidest, kus eriti eakamad inimesed harrastavad bingot, sest bingo on eelkõige seltskonnamäng. Ameerika filmidest meenub ka, kuidas uhke bingo masina asemel on hoopis, kauss kus palle segatakse ja ükshaaval välja võetakse. Mängu sisu on aga sama olenemata, kas kasutusel on kausike või uhke bingomasin. 

Mängukäik on väga lihtne. Kõikidel mängijatel on olemas bingo piletid, kus peal on juhuslikus järjekorras numbrid, mis jäävad teatud vahemikku. Alustuseks loosib bingomasin järjest palle, mis mängujuht valjult välja kuulutab. Kui masinat ei juhtu olema, siis võtab ta kausist järjest palle. Ilmselgelt on parem ja õiglasem mängida, kui on olemas bingomasin, sest masin töötab juhuslike numbrite generaatoril, mis tähendab, et mängu kulgu ei saa mõjutada. Masina puudumisel on väga oluline et mängu juht ei piiluks või ei valiks palle mingi süsteemi alusel, muidu ei ole tegemist enam õiglase mänguga.

Mängijad märgivad järjest välja kuulutatud pallide numbreid oma pileti peal. Eesmärgiks on saada kindel muster, enne teisi mängijaid. Selleks võivad olla kas kõik nurgad, diagonaalid või lausa mingi muu kindel muster või sümbol. Auhind läheb aga mängijale, kes saab esimesena täismängu, ehk kus kõik piletil olevad numbrid saavad „maha kriipsutatud“. 

Kuidas käib bingo mängimine internetis?

Bingo puhul on tegemist sada protsenti õnnemänguga, ehk mängu tulemusi oma poole kallutada võimalik ei ole. Samuti on tegemist meeletult lihtsa ja arusaadava mänguga, mida naudivad kindlasti nii nooremad kui vanemad. Kuna tegemist on sotsiaalse mänguga on suurepärane mõte teha üks vahva bingoõhtu koos heade sõpradega. Aga vaatame lähemalt, kuidas seda siis täpsemalt teha?

Mängimiseks on mitmeid viise, seda saab teha nii Eesti Loto poolt korraldatava bingomänguga kui ka interneti kasiinodes bingotubades mängides. Sul on alati võimalus osta mõnest infoletist või kioskist endale Eesti Loto bingo pilet ja oodata lotokolmapäeva. Teine variant, mis on samalaadne, on osta bingo pilet Eesti Loto kodulehelt ning samuti oodata nädal aega loosimist. Kolmas variant on aga külastada mõnda head Eesti online kasiinot ja katsetada mõnda bingotuba. See on eriti hea variant just tänapäevases olukorras, kus kehtestatud on mitmeid piiranguid ning suurema seltskonnaga ei pruugigi olla võimalik koos aega veeta. 

Päris mitmed Eesti kasiinod pakuvad võimalust mängida bingot. Oleme siin samal lehel kokku kogunud kõige paremad Eesti kasiinod, mis pakuvad suurepärast võimalust bingo mängimiseks. Selleks, et kasiinos bingot mängida, on sul vaja vaid registreerida oma konto ning mäng võibki alata. 

Ka internetis ei kaota bingo oma sotsiaalset aspekti, nimelt pakuvad enamikud bingotoad võimalust kaasmängijatega juttu puhuda ehk chattida. Lisaks on suurimaks plussiks sinu aeg. Sa ei pea ootama päevi ega tunde. Bingotubades toimuvad loosimised väga kiirelt. Aga vaatame lähemalt, kuidas see mängimine siis käib.

Kui oled internetikasiinosse sisse loginud, siis vali sealt bingo ning sealt omakorda avaneb sulle valik erinevaid bingotubasid, vali sealt endale meelepärane tuba. Seejärel avaneb sulle valik pileteid, mis on võimalik osta. Pileteid võid osta nii ühe kui ka lausa mitu. Samuti on olemas kenasti aeg, millal loosimine hakkab, enamasti ei ole sul vaja kaua oodata vaid mõned minutid. Neti kasiinodes mängides, ei ole sul endal vaja numbreid maha kriipsutada, vaid see toimub automaatselt. Sinule jääb vaid mängukäiku jälgida ja loota võitu. 

Erinevates bingotubades, on nähtaval ka jackpot, tihti teevad mängijad valiku just selle järgi, kus on suurim peaauhind. Lisaks on olemas erinevate teemadega bingotubasid, mis muudab mängimise ka omakorda põnevamaks.

Korduma kippuvad küsimused

Oleme toonud välja mõned kiired küsimused koos vastustega, et kõigil oleks selge, kuidas ja kus ja nii edasi toimub bingo mängimine.

Milline mäng on bingo?

Bingo on hasartmäng, mida on tore mängida nii seltskonnaga kui ka üksi. Tegemist on meeletult lihtsa mänguga, mille mängimiseks ei ole vaja oskusi, strateegiaid ega ka otseselt reegleid. Teada võiks aga mängu sisu. Mängu idee on saada võimalikult palju numbreid, mida välja loositakse, maha kriipsutada oma piletil. Võidu võimalusi on erinevad, võivad olla näiteks nurgad, diagonaalid või kõige magusam – täismäng, mille puhul oledki võitnud peavõidu, kui jõuad selleni esimesena.

Kus saab bingot mängida?

Eestis kõige levinumaks on bingot mängida Eesti Loto kaudu. Sul on võimalik valida kas soovid piletit paberi kujul osta mõnest kioskist või hoopis külastada Eesti Loto kodulehte ja osta pileti internetist. Kui see variant sulle ei sobi, siis on muidugi suurepärane põhjus külastada mõnda online kasiinot, kust leiad mitmeid bingotubasid ning mitmeid mänge. Enam ei ole vaja oodata pikalt, vaid mängida saab juba täna, juba kohe, juba praegu seega ära kuluta oma aega ootamisele, vaid vali pärib bingokasiino juba kohe siit Bonuspart.ee lehelt.

Kuidas bingot mängida?

Bingo mängimine on imelihtne, nii nagu eelnevalt seletasime, siis otseselt suuri oskusi või teadmisi bingo jaoks vaja ei lähe. Mis aga on oluline on õnn – bingo puhul on tegemist 100% õnnemänguga, kus mängu kulgu sul mõjutada ei ole võimalik. Kui bingotad meie soovitatud online kasiinos, siis võid kindel olla, et tegemist usaldusväärse ja turvalise mängukohaga. Kui otsustad ühineda mõne muu bingomänguga, kus puudub bingomasin, siis part soovitab sul olla pisut ettevaatlik, et tegemist ei oleks kokkumänguga. Bingo mängimine online kasiinodes on eriti lihtne, lihtsalt logi sisse ja vali meelepärane bingotuba, seejärel osta pilet ja oota kuniks algab loosimine. Loosimisi on väga tihti ja ootama kaua ei pea. Kui loosimine algab, siis pileteid „kriipsutatakse“ automaatselt ehk sina ei pea midagi muud tegema, kui vaid jälgima mängu kulgu ja hoidma pöidlaid pihus, et võit tuleks just sulle.

Kas bingoga on võimalik ka võita?

Jah, muidugi on! Enamikel mängudel või bingotubadel on kirjas ka jackpot, ehk peavõit. See on summa mis makstakse mängijale, kes saab täismängu esimesena. Kui täismängu saamine on pigem veidi haruldasem, on bingos olemas ka muud väiksemad võidud. Väiksemaid võite on võimalik saada kui saad kokku näiteks nurgad või diagonaalid. Part tuletab sulle meelde, et ka „süütuna“ tunduv bingo on hasartmäng ja kõik hasartmängud võivad tekitada sõltuvust. Seega ära ületa endale seatud eelarvet või kuluta ülemäära palju aega bingotades. 

Kokkuvõte seltskonnamängust – BINGO

Kui oled väsinud ootamast lotokolapäevasid, siis on ideaalne alternatiiv katsetada online kasiinodes pakutavat bingo mänge. Enamasti on ühes kasiinos lausa mitmeid erinevaid bingotubasid erinevate temaatikate ning erisuuruste võitudega. Selleks, et leida see parim, on sul vajalik muidugi proovida ja katsetada ikka omal käel.

Part on oma lehel listinud kõik kõige paremad bingokasiinod, mis on usaldusväärsed ja mängija sõbralikud. Sinu tööks on ainult jäänud nimekirjast välja valida parim või miks ka mitte proovida neid kõiki ja alles siis teha oma otsus. 

Nagu eelnevalt öeldud, siis bingo on seltskonnamäng kui sa armastad suhelda, siis mitmed bingotoad pakuvad ka jututoa võimalust. Kui sa aga pigem eelistad bingotada üksi, siis ei pea sa seda võimalust kasutama – vot just nii lihtne see ongi!

Part soovib sulle head bingoõnne ja parimaid võiduvõimalusi. Kui sa kohe jackpoti ei võida, siis ära muretse ka väiksemad võidud on bingos päris magusad ja neid tuleb ka üpriski tihedalt. Eriti kui mõtled sellele, kui palju internetis bingot mängitakse on tulemused vägagi head. Mainida tasub, et nii nagu slotimängude puhul kehtib ka bingos see, et online mängudes on võiduvõimalused tihti tunduvalt paremad.