Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Boonuspardi minigolf challenge

Boonuspardi minigolfi väljakutse: Meelelahutus ja põnevus rohelisel väljakul!

Minigolf on lõbus ja põnev mäng, kus täpsus, kannatlikkus ja õnnelikud juhused on võtmetähtsusega. Mängu reeglid on lihtsad: löö pall auku võimalikult väheste löökidega, vältides samal ajal erinevaid takistusi. Aga mis saab siis, kui asendame palli Boonuspardiga?

Vaadake videot Boonuspardi minigolfi väljakutsest!

@boonuspart.ee

Millal sina viimati golfi/minigolfi mängisid? #fyp #eestitiktok #boonuspart

♬ original sound – boonuspart.ee

Boonuspardi seiklused minigolfi väljakul meenutasid meile internetikasiinode sügavaimat olemust: lõbu, põnevust ja muidugi õnne. Seega, kui keerutad järgmine kord internetis mänguautomaate või panustad ruletilauas, siis mõtle Boonuspardi hullumeelsetele seiklustele minigolfi väljakul.

Mõnikord tasub võtta riske, lõbutseda ja proovida õnne nii väljakul kui ka internetikasiinos! Ole kursis Boonuspardi seiklustega ja vaata meie veebisaidilt uusimaid ja parimaid kasiinopakkumisi!

Boonuspart ei ole lihtsalt üks kummist part. See sümboliseerib internetikasiinode meelelahutuslikku külge ning toob kaasa õnne ja hea tuju. Niisiis otsustasime võtta selle kaasa minigolfi väljakule ja vaadata mitu lööki kulub selle auku saamiseks!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€

  • Sissemaks alates 1€
  • Uusim kontovaba kasiino Eestis!
  • 500 000€ väärtuses auhindu iga kuu!
Kuu parim kasiino