Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Tulipardi vaderiks on Boonuspart

Boonuspart seisab partide eest ka Tallinna loomaaias!

Meil on hea meel teatada koostööst Tallinna loomaaiaga ja toetusest loomaaia Tulipartidele! Boonuspart toetab tuliparti aastase annetusega, mis aitab lindude hooldamise ja toitmisega.

Tulipart (Tadorna ferruginea) on kirju veelinnu liik, mis pesitseb Kagu-Euroopas ja Kesk-Aasias. Tulipardil on väikesed populatsioonid ka Põhja-Aafrikas. Tulipardi sulestik on pruunikas oranz, pea on heledam ja saba ning tiivad mustad. Tulipardi pikkus on 58-70 cm ja tiibade ulatus 110-135 cm. Linnu elupaigaks on peamiselt sisemaa veehoidlad, nagu järved ja jõed, kuid on teada, et nad naudivad elu kaTallinna loomaaias. Rahvusvaheline Looduskaitse Liit on hinnanud Tulipartide populatsiooni elujõuliseks. Tulipart on tuntud oma tugeva hääle ja öise aktiivsuse poolest.

Tuliparte saab imetleda Tallinna loomaaias, uue vihmametsa lähedal asuvalt linnuvaatlusplatvormilt. Tulipardid naudivad loomaaia veekogusid ja rohuplatse. Linde toidetakse linnutoiduga, mis sisaldab vajalikke toitaineid ja vitamiine, kuid tulipardid püüavad ka lendavaid putukaid. Praegu on Tallinna loomaaias umbes kümme Tuliparti ja loodame, et järgmisel suvel näeme ka nende poegi – räägib Tallinna loomaaia lindude kuraator Jelena Semjonaova.

Käisime vaatamas, kuidas tulipartidel Tallinna loomaaias läheb. Vaata videot!

Boonuspart soovib Tallinna loomaaia tulipartidele rõõmsat suve ja palju külastajaid!

Rohkem infot selle kohta, kuidas ka sina saad toetada Tallinna loomaaia loomi!