Saa osa parimatest kasiinopakkumistest!

Soovid olla kursis parimate pakkumiste ning uute kasiinodega? Ühine meie uudiskirjaga kohe, et saada magusaid pakkumisi ja värskeimad uudised online kasiinomaailmast!

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Boonuspart loosib vingeid auhindu iga kuu! Osale ja võida!

Boonuspart loosib vingeid auhindu iga kuu! Osale ja võida!

Boonuspardi meeskond loosib kõikide uudiskirja tellijate vahel vingeid auhindu iga kuu. See on sinu võimalus osaleda kampaanias ja võita endale vahva kingitus. Kampaanias osalemiseks sisesta oma e-mail ning kliki nupul. Boonuspardi meeskond soovib kõigile mänguõnne!

Osalemiseks sisesta oma e-mail

Loosimine toimub kõikide Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel jooksvalt iga kuu. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel ja nende eesnimi ja elukoha linn kuulutatakse välja sellel lehel. Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Boonuspardi auhinnamängu loosimise kalender

Veebruari25€ kinkekaart sinu valitud toidupoodi8 tkVõitjad kuulutatakse 28.2.
Märts50€ kinkekaart sinu lemmik restorani4 tkVõitjad kuulutatakse 31.3.
Aprill50€ kinkekaart sinu lemmik spasse4 tkVõitjad kuulutatakse 30.4.
Mai50€ kinkekaart sinu valitud tanklasse4 tkVõitjad kuulutatakse 31.5.
JuuniÜliäge Boonuspart rannakomplekt10 tkVõitjad kuulutatakse 30.6.
Buumi logo
1. Buumi

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€

  • Sissemaks alates 1€
  • Kiired väljamaksed
  • 500 000€ väärtuses auhindu iga kuu!
Kontovaba kasiino

Auhinnad

25€ kinkekaardid toidupoodi

25 € kinkekaardid toidupoodi

Veebruaris loosime Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel kaheksale võitjale auhinnaks 25€ kinkekaardid võitja valitud toidupoodi.

Võitjad: kevin***@gmail.com, annikas***@gmail.com, suursaa***@gmail.com, rats***@gmail.com, manU***@hotmail.com, tiia.a***@gmail.com, karljohan***@gmail.com, kairit***@gmail.com

50€ kinkekaardid restorani

50 € kinkekaardid restorani

Märtsis loosime Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel neljale võitjale auhinnaks 50€ kinkekaardid vabalt valitud restorani.

50€ kinkekaardid spasse

50 € kinkekaardid spasse

Aprillis loosime Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel neljale võitjale auhinnaks 50€ kinkekaardid vabalt valitud spasse.

50€ kinkekaardid tanklasse

50 € kinkekaardid tanklasse

Mais loosime Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel neljale võitjale auhinnaks 50€ kinkekaardid vabalt valitud tanklasse.

Üliägedad Boonuspart rannakomplektid

Üliägedad Boonuspart rannakomplektid

Juunis loosime Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel 10 võitjale auhinnaks üliägedad Boonuspardi rannakomplektid (rätik, suvemüts, t-särk ja lõunakott)

Kampaania reeglid

Kampaanias osalemiseks tuleb täita kampaanialehel asuv uudiskirja registreerimisvorm. Kampaania kestab ajavahemikul 15.02.2023 kuni 31.06.2023. Kampaaniat korraldab Mediainvesting OÜ, registrikoodiga 14350560 ja aadressiga Suur-Patarei tn 2-20, 10415, Tallinn, Eesti. Kampaania toimub Eesti Vabariigi territooriumil. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased. Kampaanias ei või osaleda kampaania korraldaja töötajad ega nende perekonnaliikmed.

Kõigi kampaanias osalenute vahel loositakse välja iga kuu auhinnad kampaanialehel esitatud auhinnatabeli järgi. Auhinnad loositakse välja jooksvalt iga kuu. Võitjatega võtab ühendust Bonuspardi esindaja hiljemalt 7 kalendripäeva jooksul pärast loosimist e-maili teel. Kui korraldajal ei ole auhinna võitjaga hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul õnnestunud ühendust saada, on korraldajal õigus võit tühistada ning auhinda mitte üle anda. Kui võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, on kampaanias osalenud reegleid rikkunud või ei täida kõiki reegleid, on korraldajal õigus osaleja kampaaniast eemaldada ja/või jätta talle auhind üle andmata.