Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Chanz

Chanz logo
4.0 / 5.0

Mida kujutab endast Chanz kasiino?

Chanz online kasiino on Eesti esimene sotsiaalne kasiino, mis tähendab, et kasiinomänge on võimalik mängida oma sõpradega. Nimelt on sul võimalik kutsuda oma tuttavaid mängima, teha postitusi ning vahetada sõnumeid. Chanz kasiinot haldab Eesti ettevõtte Dreambox Games OÜ. Ettevõttele on väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentsid, mis annab õiguse pakkuda hasartmänge eestlastele. Chanz online kasiino pakub oma klientidele erinevaid slotimänge ning live-kasiino mänge.

Uutele klientidele pakutakse tervitusboonust, mis koosneb mitmest osast ning kust võib saada kuni 100 eurot boonust ning kuni 300 tasuta spinni. Lojaalseid kliente rõõmustavad jooksvad kasiinopakkumised ja VIP-programm.

Tegemist ei ole Pay N Play kasiinoga ning registreerimine kasiinosse on vajalik. Registreerimiseks on mitu moodust, klientidel on võimalik autentimiseks kasutada nii pangalinke, ID-kaarti või mobiili-ID. Lisaks saab kasutada registreerimiseks ka traditsioonilist vormi. Samuti saab ühendada enda sotsiaalmeedia kontod (Facebook, Google+ ning Twitter).

Chanz kasiinot saad külastada arvuti, tahvli ning telefoni vahendusel. Veebilehel on kasutatud valget, rohekas-sinist ning kollast. Kujundus on puhas ja üleliigset infot saidile lisatud ei ole.

Boonuspart ja Chanz Kasiino
Chanz kasiino pakub väjamaksed 7 sekundiga

Kas Chanz on litsentsiga kasiino?

Chanz kasiinole on väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) poolt vastavad litsentsid. Kasiinot haldab Dreambox Games OÜ, mis on registreeritud Eestis.

Chanz kasiino tervituspakkumine, VIP programm ning muud boonused

Chanz online kasiino pakub uutele klientidele ägedat tervituspakkumist. See koosneb neljast erinevast osast ning kokku võib saada kuni 100 eurot boonust ning 300 tasuta spinni. Selleks, et tervituspakkumine lunastada on vajalik teha neli esmast sissemakset ning aktiveerida boonus. 

Esimene sissemakse annab 100% boonust kuni 100 eurot ning 50 tasuta spinni mängule 7 Monkeys. Teine sissemakse annab 50 tasuta spinni mängule Esqueleto Explosivo. Kolmas sissemakse annab 50 tasuta spinni mängule The Rift. Neljas sissemakse annab 150 tasuta spinni populaarsele Starburst mängule. Miinimum sissemakse summaks on 10 eurot (välja arvatud neljanda sissemakse puhul, kius miinimum summaks on 20 eurot). Läbimängunõue on 35 korda ning boonus on vaja kasutada 30 päeva jooksul.

Lisaks tervituspakkumisel jagab kasiino ka muid huvitavaid boonuseid. Tegemist on sotsiaalse kasiinoga, siis on võimalik mängijatel saada preemiat kui nad kutsuvad kasiinoga liituma oma sõbra. Samuti töötab lojaalsusprogramm, kus oma lemmikmänge mängides, sissemakseid tehes täidavad kliendid lojaalsusmõõdikut ning selle täitumisel saab mängija kingiks tasuta spinne. 

Teretulemast pakett
Chanz kasiino pakub uutele klientidele kuni 100€ boonust ja 300 tasuta spinni

Milliseid mänge Chanz pakub?

Chanz kasiinosaidil on slotimänge võimalik filtreerida mängutootjate järgi või kasutada otsingufunktsiooni. Lehel on esindatud Thunderkick, Play’n Go, Pragmatic ning Netent mängud. Viimasena lisandus valikusse ka Red Tigeri mängud. Slotimängudest on esindatud klassikalised: Starburst, Jack Hammer, Book of Dead, Mega Moolah ja paljud teised. 

Live-kasiinos on võimalik klientidel mängida baccarat, blackjacki ja ruletti. Chanz kasiino kõige erilisem mänguvariant on aga hoopis Chanzpool, mis teebki sellest sotsiaalse kasiino. Chanzpool idee on selles, et saab sõpradega koos panuseid teha ja võistelda.

Millised makseviisid ja rahaülekanded Chanz kasiinol on võimalikud?

Chanz kasiinos on võimalikud väga mitmed makseviisid, kasutada on võimalik nii krediitkaarte – Visa ja MasterCard. E-rahakotti Skrilli ning paljudele Pay N Play kasiinode kasutatavat Trustly makseteenust, mis toetab enamik Eesti pankasid. Chanz online kasiino ei ole küll Pay N Play kasiino, kuid väljamaksed on lubatud väga kiired, ehk raha peaks laekuma pangakontole kohe. Muidugi võivad tehingud vahel aega võtta mõned tunnid, see oleneb kasutatud makseviisist ning pankade vahelistest tehingutest.

Chanz kasiino klienditeenindus 

Kahjuks ei ole Chanz kasiino saidil KKK rubriiki, mis teeb info leidmise ja otsimise veidike raskeks. Üldistes reeglites on küll toodud välja palju detaile, kuid mitte kõik populaarsed küsimused ei saa koheselt vastust ning on vaja pöörduda klienditoe poole. Samuti pani part tähele, et väga palju informatsiooni on kättesaadav vaid registreeritud/sisse logitud klientidele, ehk uus inimene, kes veel ei ole registreerida jõudnud, ei pruugi saada piisavalt vajaliku informatsiooni kätte. Küll aga on olemas live chat, kus on olemas tugi nii eesti kui ka inglise keeles.

Pardi kogemus

Part hindas Chanz kasiinot ning kiidab selle Eesti esimese sotsiaalse kasiino heaks! Meile meeldib kõik uus, huvitav ja teistsugune ning Chanz on seda suutnud – kasiinomängud koos sõpradega, suurepärane idee! Lisaks täiesti erilisele aspektile on Chanz kasiinos saadaval ka super head boonused ning äge tervituspakkumine uutele klientidele. Muidugi on mõeldud ka püsiklientidele ning neile pakutakse tasuta spinne kui täidetud saab lojaalsusmõõdik. 

Kasiinosaidil ei ole midagi ülearust ning üldpilt on selge ja lehel on lihtne navigeerida. Mänguvalikust leiab nii klassikalisi slotikid kui ka live-kasiino mänge. Kahjuks puudub lehel korduma kippuvate küsimuste nurgake ning ka reeglitest ja tingimustest on osadele küsimustele raske leida vastuseid, selle eest aga on olemas live chat, kus saab abi kiirelt!

Part on oma otsuse teinud ja soovitab ka sinul järgi proovida Eesti esimene sotsiaalne kasiino!

Sotsiaalne
kasiino
Mängi Siin
Casino review duck
  • Eesti esimene sotsiaalne kasiino
  • Kontovaba kasiino
  • Usaldusväärne kostööpartner

Info

Non Sticky boonus:Ei
Mobiilne kasiino:Jah
Live kasiino:Jah
Spordiennustused:Ei
Bingo:Ei
Videopokker:Jah
Maksuvaba:Jah
Pay N Play:Jah

Boonused

Sissemakseboonuse protsent:100
Sissemakseboonus eurodes:100
Tasuta spinnid:50
Läbimängunõue:35
Mängi Siin