Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

OlyBet

OlyBet logo
5.0 / 5.0

Mida kujutab endast OlyBet kasiino? 

OlyBet on üks esimesi Eesti online kasiinosid, mis pakub nii sloti ja live kasiino mänge kui ka spordiennustusi ja pokkerit. Kasiinot haldab Eestis registreeritud OB Holding 1 OÜ. Paljud on kindlasti OlyBeti ajalooga kursis ja teavad, et varem kandis kasiino nime Olympic Online, kuid nimi muudeti 2013 aastal, kui lisandus spordiennustuse võimalus. OlyBet on Eesti turul tegutsenud juba alates 2010 aastast ning on üks usaldusväärseimaid koostööpartnereid ja populaarsemaid online kasiinosid.

OlyBeti lehel on kasutatud julget punast ning kontrastiks lisatud valget ja musta, lisaks on võimalik tausta muuta, kas heledaks või tumedaks, see on päris mõnus lisafunktsioon. Võrreldes uuemate kontovabade kasiinodega on OlyBetis tunduvalt rohkem valikuid ja võimalusi ja see võib esmalt segadust tekitada, eriti neile kes on harjunud, et kasiinos on vaid kaks valikut: kasiino ja live kasiino, OlyBet pakub aga palju enam. Kui aga veidi süveneda, siis leiab kõik vajaliku hõlpsalt üles, olgu selleks siis kasiino või pokker.

Nagu eelnevalt juba mainitud on OlyBetis võimalused peaaegu lõputud, aega saad veeta live mänge mängides, slotimasinaid keerutades, spordile panustades või hoopis pokkeris õnne proovides. OlyBet meelitab uusi kliente super tervitusboonustega kuid pakub ka olemasolevatele klientidele magusaid üllatusi ja kampaaniaid. Boonuseid on saada nii kasiino poolele aga ka spordiennustustele ning pokkerile. OlyBet toetab mängimist nii arvutist kui ka nutiseadmest.

OlyBet on üks esimesi Eesti online kasiinosid, mis pakub nii sloti ja live kasiino mänge kui ka spordiennustusi ja pokkerit.

Kas OlyBet on litsentseeritud kasiino?  

OlyBetile on väljastatud Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) poolt kõik vajalikud litsentsid. Lisaks sellele, et tegemist on eestlastele vägagi tuntud brändiga tegutseb kasiino valvsalt Eesti regulatsioonide all. OlyBetile väljastatud litsentsid on kirjas nende kodulehel kõige all kuid vajadusel saad neid kontrollida ka siit

Kas OlyBet toetab mobiilis mängimist?

OlyBeti on võimalik külastada nii arvutist kui ka mobiilist või teistest nutiseadmetest. Kasiino toimib veatult ning mängud laevad kiirelt olenemata kas külastada kasiinot arvutist või mobiilist.

Kas OlyBet on kontovaba kasiino?

OlyBet on klassikaline online kasiino, kus on vajalik registreerimine ning konto kinnitamine. Tegemist ei ole kontovaba kasiinoga, kuid registreerimise protsess on tehtud üpriski kiireks ja kliendisõbralikuks. Nagu klassikaliste kasiinode puhul peab valmis olema, et kasiino võib küsida täpsustavaid dokumente, mis kinnitaksid kliendi elukohta jne.

Kas OlyBet pakub tervitusboonust? 

OlyBet pakub tervitusboonust kasiinomängudele ning valikus on ka tervitusboonus spordiennustustele ja pokkerile. Kasiino tervitusboonuse puhul on kliendil võimalik valida kahe boonuse vahel, esimeseks on kasiinokindlustus + 10 eurot päris raha, selle boonuse puhul puuduvad läbimängunõuded, kuid minimaalne sissemakse on 25 eurot. Teiseks valikuks on sissemakseboonus, mis annab 100% kuni 400 eurot. Tähele tasub panna, et boonusele kehtib 30 kordne läbimängunõue, kuid selle eest puudub minimaalne sissemakse. Samuti veidi erinev teistest kasiinodest või kontovabadest kasiinodest on see, et boonuse lunastamiseks on vaja sisestada registreerumisel boonuse kood.

Kas OlyBet pakub Live kasiino boonuseid?

OlyBet pakub erinevaid kampaaniaid ja boonuseid ka live kasiinole, hetkel on saadaval Pragmatic Play cashback, kuid kindlasti tasub silma peal hoida kasiino kampaanialehel, sest erinevaid boonuseid tuleb väga tihti.

Kas OlyBet pakub pokkerile boonuseid?

OlyBet pakub pokkeri tervitusboonust uutele klientidele ning samuti on saadaval jooksvad kampaaniad ja pakkumised. Uusi kliente meelitatakse ülimagusa tervitusboonusega ning jooksvatel pakkumistel soovitame silma peal hoida kampaanialehel.

Milliseid boonuseid OlyBet pakub?

Lisaks tervitusboonusele pakub OlyBet väga palju muid boonuseid, näiteks erinevaid cashbacke ning drops and wins boonuseid. Soovitame igal kasiino külastusel vaadata ka OlyBeti kampaanialehele, sest uusi boonuseid või kampaaniaid tuleb nagu seeni peale vihma, enamasti uuendatakse boonuseid esmaspäeviti. Võrreldes teiste kasiinodega, mis eesti turul tegutsevad, pakub OlyBet tõesti häid ja mitmekesiseid boonuseid. 

OlyBet pakub tervitusboonust kasiinomängudele ning valikus on ka tervitusboonus spordiennustustele ja pokkerile

Kas OlyBet kasiinos on VIP programm?

OlyBet hindab kõrgelt oma lojaalseid kliente ning pakub neile OlyBet Clubi, mis on eksklusiivne klubi. OlyBet Club annab personaalseid preemiaid, vägevaid üritusi, kontohalduri, kiiremad väljamaksed ja palju muud. OlyBet Club liikmeks saada on tegelikult väga lihtne, tuleb lihtsalt mängida OlyBetis, mida rohkem mängid, seda lähemal oled klubi liikmeks saamisele.

OlyBet hindab kõrgelt oma lojaalseid kliente ning pakub neile OlyBet Clubi, mis on eksklusiivne klubi.

Milliseid mänge OlyBet kasiino pakub? 

OlyBetis on võimalik aega veeta nii kasiinomänge mängides, live kasiinos õnne proovides, pokkerit harrastades või hoopis spordile panustades. OlyBet pakub rohkem kui 50 erinevalt mängutootjalt kasiinomänge, kus igaüks leiab oma lemmiku. 

Kasiinomänge on võimalik valida erinevatest kategooriatest või hoopis kasutada otsingut. Kasiino lehel on esindatud peamised kategooriad, nendeks on uued mängud, kust leiab kõige uuemad mängud kasiinos, näiteks Sunken Riches, Diamond Link Almighty Wolf ja Leprechaun Strike. Top mängud, kust leiab kasiino hetkel kõige populaarsemad mängud, näiteks Book of 99, Kings of Kings ja Gates of Olympus. Osta boonus kategoorias on kokku kogutud mängud, kust on võimalik boonusmängu osta, nendeks on näiteks Dead or Alive 2, King Carrot ja Wanted Dead or a Wild. Megaways & hit kategooriast leiad populaarsed megaways mängud näiteks, Dynamite Riches Megaways, Invaders Megaways ja White Rabbit. Jackpotidega mängude kategooriasse on toodud jackpoti mängud ja suurimate kordajatega võidud all on näha, mis kordajaga on olnud suurimad võidud. Lisaks on muidugi toodud välja mängutootjad, et vajadusel nende järgi mänge otsida. Samuti üheks lahedaks funktsiooniks on “hiljutised võidud” mille puhul kuvatakse hiljuti võided summa ja see meelitab ka teisi õnne proovima.

Live kasiinos on saadaval klassikalised mängud: blackjack ja rulett aga ka erinevaid show tüüpi mängud nagu näiteks Mega Wheel ja Sweet Bonanza Candyland. Mängud on samuti lahterdatud kategooriatesse: top mängud, vip, blackjack, rulett, baccarat & sic bo, pokker ja teleshow mängud. Live kasiino mängude tootjatest on esindatud populaarsed Evolution ja Pragmatic Play, aga ka Ezugi, medialive ja 7mojos. 

OlyBet pakub rohkem kui 50 erinevalt mängutootjalt kasiinomänge, kus igaüks leiab oma lemmiku.

Kas OlyBetis on võimalik spordiennustusi teha?

OlyBet pakub väga heal tasemel spordiennustuste portaali. Panuseid saab teha väga paljudele spordialadele, nendest tuntumad on muidugi jalgpall, tennis ja jäähoki, aga leidub ka näiteks sulgpall ja male. 

Milliste mängutootjate mänge OlyBet kasiinos leidub?

OlyBetist leiad mänge enam kui 50 mängutootajalt, esindatud on kõige populaarsemad: ELK studios, NetEnt, Relax Gaming ja Red Tiger ja paljud teised. OlyBetis ei ole kahjuks võimalik katsetada mängude demoversioone. 

Milliseid makseviise ja rahaülekandeid OlyBet pakub?

OlyBet pakub väga mitmeid sisse- ja väljamakse võimalusi. Saadaval on internetipanga maksed, kus esindatud on suuremad Eesti pangad (SEB, Swedbank, LHV ja Coop Pank). Samuti on võimalik kasutada krediitkaarte (Mastercard ja Visa). Või hoopis e-rahakotti: Skrilli. Huvitavaks lahenduseks on võimalus teha rahatehinguid Olympicu maapealses kasiinos. Minimaalne sissemakse oleneb makseviisist kuid jääb 2-30 euro vahele. Maksimaalne sissemakse summa on 10 000 eurot.

Kas OlyBetis on turvaline mängida?

OlyBet on turvaline Eesti kasiino, mis on reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) poolt väljastatud litsentsidega. OlyBetis käsitletakse klientide andmeid konfidentsiaalselt ja kõik isikuandmed on kaitstud  vastavalt Eesti Vabariigis kehtiva isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.

Kas OlyBetis on klienditugi?

OlyBetis on saadaval klienditugi, millega saab ühendust chati kaudu. Lisaks on võimalik kasiinoga ühendust võtta e-maili teel: support@olybet.com. Samuti on kasiinos korralik KKK rubriik, kus saab enamikele küsimustele juba eos vastuse.

Milline on Pardi kogemus OlyBetiga?

Part on väga rahul OlyBet kasiinoga, tegemist on tõesti usaldusväärse ja hea Eesti kasiinoga. Eriti paneb silma särama magus tervitusboonus ja vabadus valida, millist boonust soovitakse, olgu selleks siis kasiinoboonus või hoopis boonus pokkerisse. Boonustega jätkates, siis iganädalased uued pakkumised ja vip programm on Olybetis väga tasemel. Samuti on hea mängude valik ning võimalus aega veeta väga erinevalt, näiteks kasiino osas või hoopis spordiennustusi tehes. Ainsaks miinuseks võib lugeda konto registreerimise protsessi, väga paljud on juba harjunud kontovabade kasiinodega, kus registreerimine võtab vaid minutid ning rahatehingud on veelgi kiiremad. Olybet on traditsiooniline kasiino ning kahjuks ei suuda nii kiirete protsessidega konkureerida. Muidugi on traditsioonilise kasiinol ka eeliseid, näiteks eelnevalt loetletud uhked boonused ja kampaaniad. 

Proovi õnne pokkeris või spordiennustusi tehes!

Kui palju
kampaaniaid
Mängi Siin
Casino review duck
  • Tuntud Eesti bränd
  • Mitmekesised meelelahutusvõimalused
  • Palju erinevaid kampaaniaid ja pakkumisi

Info

Non Sticky boonus:Ei
Mobiilne kasiino:Jah
Live kasiino:Jah
Spordiennustused:Jah
Bingo:Ei
Videopokker:Jah
Maksuvaba:Jah
Pay N Play:Ei

Boonused

Sissemakseboonuse protsent:100
Sissemakseboonus eurodes:400
Läbimängunõue:30X
Mängi Siin