Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Boonuspardi auhinnamängu iPhone 14 võitja Malle Õunap

Malle, 65 Jõgevalt võitis uue iPhone 14 Boonuspardilt

Boonuspart loosib kõikide uudiskirja tellijate vahel erinevaid suurepäraseid auhindu iga kuu. Suve peaauhinnaks oli iPhone 14 telefon, mille võitis 65-aastane Malle Õunap Jõgevamaalt Adeverest. Järgmine iPhone loositakse välja detsembris kõikide Boonuspardi uudiskirja tellijate vahel.

Boonuspardil oli suur rõõm ja au külastada Mallet ning üle anda auhind õnnelikule võitjale. Lisaks saime võimaluse intervjueerida imelist Mallet võistluse ja mängude teemadel ning avastasime, et Mallel on varemgi olnud õnne!

Kuidas leidsite Boonuspardi auhinnamängu?

Leidsin Boonuspardi auhinamängu Facebooki kaudu ja osalen neis tihti ja hea meelega. Mul on palju häid kogemusi loosimistega ja ka õnne. Olen võitnud robot tolmuimeja, robot akna puhastaja ning kinkekaarte. 10 aastat tagasi võitsin loosimisel ka telefoni.

Milline suhe teil on mängudega?

Internetikasiinodes ma ei ole mänginud, aga mänguautomaadid on mulle tuttavad. Mulle meeldib neid aeg-ajalt ja mõõdukalt mängida, näiteks 5 või 10 eurot korraga. Lisaks ostan iga kuu bingo ja viking loto pileteid. Ja aeg-ajalt võidan ka 10 või 20 eurot. Kõige meeldejäävamad võidud on krooni ajastust, 1996. aastal võitsin bingost 2510 krooni ja üks kord Soome reisil võitsin laeva mänguautomaadist 1000 krooni.

Lisaks armastan ma lauamänge ja seltskonnamänge perega, male, kabe, kaardimängud ja meil on kodus suur kollektsioon erinevaid mänge.

Milliseid tervitusi soovite jagada Boonuspardi jälgijatele?

Oi, Boonuspart on tõesti tugev ja nii suurepärane! Osalege loosimistel ja proovige oma õnne. Oluline on säilitada mõistus mängides ja nautida mängu kui kerget põnevust ja ajaviidet.

Boonuspart soovib Mallele palju õnne võidu puhul!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€

  • Sissemaks alates 1€
  • Uusim kontovaba kasiino Eestis!
  • 500 000€ väärtuses auhindu iga kuu!
Kuu parim kasiino