Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Meist

Oleme väike grupp ettevõtjaid, kellel on hasartmängude valdkonnas ligi kakskümmend aastat kogemust. Meid ühendab armastus mängude, spordiennustuste ja online kasiinode vastu. Oleme jaganud nii võite kui ka kaotusi, kuid alati säilitanud ühtse meeskonna vaimu ja positiivse suhtumise.

Tööstuses oldud aja jooksul on meil olnud mitmeid saite ja erinevaid projekte, kuid alati oleme leidnud, et Eesti on meile väga südamelähedane. Eriti kuna elame ja töötame siin juba mitmeid aastaid. Seetõttu otsustasime jagada oma kogemust, oskusi ja kontakte ka sinuga ning tõime Eesti turule Bonuspart.ee saidi. Tänu meie kogemusele teame, mida mängijad tahavad ja vajavad operaatoritelt. Aastate jooksul oleme saavutanud erinevate kasiinode operaatoritega suurepärased suhted ja teeme nendega väga tihedat koostööd.

Meie lehelt leiad hõlpsalt parimad boonused ja usaldusväärsed kasiino partnerid. Oleme teinud meie lehe külastajatele kõik väga lihtsaks ja arusaadavaks, kõik vajalik on kergesti leitav ning saidil on lihtne orienteeruda. Meie leht ei paku ainult nimekirja headest internetikasiinodest vaid jagab sulle nippe ja trikke, kuidas leida parim online kasiino või kuidas kasutada erinevaid boonuseid mõistlikult. Samuti oleme välja kõige olulisema info, mis puudutab kõik võimalikke tingimusi ja muid „konksu kohti“, millele mängijad peaksid kindlasti tähelepanu pöörama.

Meie sait on mõeldud nii alustavatele mängijatele kui ka juba vanadele tegijatele. Uued mängijad võivad tutvuda meie juhiste ja selgitusega, et esimesed kasiino katsetused kulgeksid ilma probleemideta. Juba kogenud mängijad leiavad meie lehelt suurepärased pakkumised ja asjalikud võrdlused oma lemmikkasiinode kui ka uute kasiinode kohta.

Meie eesmärgiks oli luua selge ja läbipaistev keskkond, kus kliendid saavad suurepärase ülevaate, mis hetkel kasiino maailmas toimub ning usume et oleme selle ka täitnud. Nautige meie saiti ja pakkumisi ning juhul kui sul peaks tekkima mõni mure või probleem, siis kirjuta meile julgelt, anname endast parima, et aidata!

Bonuspart.ee saidi omanik ja haldaja on Mediainvesting OÜ. Ettevõtte ärivaldkond on veebiturundus ja põhitegevusala on sisuloomine ning turustamine ning tegevuskoht asub Eestis.

Mediainvesting OÜ

Registrikood: 14350560

Äriaadress: Suur-Patarei tn 2-20, 10415, Tallinn, Eesti