Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Miljonäärivillasid, kalleid ehteid, autosid ja jahipidusid!

Boonuspart tuntakse internetikasiinode meelelahutuslikkuse sümbolina ja seekord sai part maitsta suure maailma elu Starboy Bob x Genka muusikavideos Google Translate, kust glamuuri ei puudu!

Kuula ja vaata imelist lugu artisti Youtube’i kanalilt ja märka Boonusparti nautimas headest jahtipidudest Tallinna lahe õhtupäikeses. Boonuspart on õnnelik, et saab toetada Eesti muusikat ja artiste!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€

  • Sissemaks alates 1€
  • Uusim kontovaba kasiino Eestis!
  • 500 000€ väärtuses auhindu iga kuu!
Kuu parim kasiino

Starboy Bob on sündinud Järvamaal, kuid suurema osa oma elust elanud Tallinnas. Esimesed read kirjutas ta 2004. aastal ja ta on figureerinud alates sellest ajast ühel või teisel moel Eesti räpimaastikul. Tema lood on lihtsa sõnumiga, kuid meeldejäävad ja romantilise vibega. Starboy Bob on varasemalt olnud bändides: 10-6, Redcap Goblins. Genka ja Paul Ojaga on koostööd tehtud viimased 10 aastat. Koostööd on ta teinud ka bändist Põhja-Tallinn tuntud Wild Disease’iga, kes on valmistanud ka Bobi lugude mixid & masterid.

Genka, pärisnimega Henry Kõrvits, on Eesti räppar ja laulukirjutaja, üks Eesti hip-hop kultuuri silmapaistvamaid tegijaid. Oma lüüriliste oskuste ja ainulaadse stiiliga on ta suutnud luua teoseid, mis kõnetavad erinevaid põlvkondi. Tema tekste iseloomustab teravmeelsus, sügavus ja sageli ka sotsiaalne kriitika. Genka on mitte ainult muusik, vaid ka kultuurifiguur, kes on mõjutanud Eesti noorte vaateid ja arvamusi. Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude teiste artistide ja bändidega nii Eestis kui ka välismaal, rikastades seeläbi Eesti muusikaelu.