Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Boonuspadi padel challenge

Padeli mängimine Boonuspardiga

Padel on kõige kiiremini populaarsust koguv pallimäng maailmas ja on leidnud tee ka Eesti inimeste südametesse. See kiire pallimäng nõuab mängijatelt nii füüsisi ja taktikalisi oskuseid, ettenägelikkust ning ka kiiret reageerimist vastase liikumistele. Sama loogika kehtib ka online-kasiinodes ja spordiennustuses. Kas järgmine kaart blackjackis on üle või alla 21? Millisele meeskonnale panustada spordiennustuses ja kuidas ette näha kaasmängija järgmist käiku pokkerilauas?

Boonuspart otsustas korraldada väikese väljakutse padeli väljakul ja proovida, mitu korda me saame Boonusparti padeli reketiga kõksida? Vaadake, kuidas läks.

Boonuspardi hüplev väljakutse padeli väljakul ei toonud meile ainult naeru ja lõbusat aega, vaid tuletas meile ka meelde online-kasiinode ja spordiennustuse lõbusat ja mängulist poolt. Väljakutseid tasub võtta ja kindlasti kalõbusalt aega veeta – olgu tegemist siis spordi või kasiinomängudega.

Liitu Boonuspardi seiklustega ja hoia end kursis parimate kasiinopakkumistega meie veebisaidil!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€

  • Sissemaks alates 1€
  • Uusim kontovaba kasiino Eestis!
  • 500 000€ väärtuses auhindu iga kuu!
Kuu parim kasiino