Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Spordiennustus

2022. aasta parimad spordiennustuste portaalid leiad Bonuspart.ee saidilt!

Meie lehelt leiad kõige uuemad spordiennustuste portaalid ning parimad boonuste pakkumised. Kui arvasid, et online kasiinod on vaid slotikate mängimiseks, siis kahjuks tuleb tunnistada, et oled eksinud. Eesti online kasiinod pakuvad tasemel kihlveokontoreid ja suurepäraseid boonuspakkumisi, mida lihtsalt peab kasutama. 2022. aasta toob palju uut ning maha ei ole jäänud ka kasiino maastik, on oodata uusi kasiinosid ja vanemate kasiinode uuenduskuure, eriti peaksid aga rõõmustama spordifännid, sest sel aastal on oodata suurepäraseid panustamise boonuseid, millele ei suuda öelda „ei“ mitte keegi. Tutvu uusimate boonustega siinsamas ja ära maga maha imelisi pakkumisi!

Kuu parim kasiino!

Sissemaks alates 1€

Uusim kontovaba kasiino Eestis!

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 300€

 • Boonused spordiennustustele ja kasiinosse
 • Iganädalane cashback
 • Hea lojaalsusboonus
Spordiennustused
OlyBet logo
2. OlyBet

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 400€

 • Tuntud Eesti bränd
 • Mitmekesised meelelahutusvõimalused
 • Palju erinevaid kampaaniaid ja pakkumisi
Usaldusväärne partner
Unibet logo
3. Unibet

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 200€ + 20 tasuta spinni

 • Palju kasiinomänge sh bingo ja pokker
 • Kvaliteetne ja usaldusväärne kasiino
 • Lai valik erinevaid boonuspakkumisi
Spordikasiino
Posido logo
4. Posido

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 500€ + 200 tasuta spinni

 • Kontovaba kasiino
 • Super head pakkumised
 • Lisaks kasiinole ka spordiennustused
Spordiennustused

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 120€ + 120 tasuta spinni

 • Vali ise tervituspakkumine
 • Suurepärane spordiennustuste portaal
 • Palju erinevaid makseviise
Spordiennustused

Tervituspakkumine

200% boonus kuni 1000€ + 100 tasuta spinni

 • Lai valik erinevaid kasiinomänge
 • Palju erilisi pakkumisi ja turniire
 • Usaldusväärne kasiinobränd
Tervitusboonused

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 100€ + cashback

 • Välkkiired väljamaksed
 • Mängijasõbralikud boonustingimused
 • Spordiennustus
Kontovaba kasiino

Tervituspakkumine

100% boonus kuni 1000€ + 100 tasuta spinni

 • Head spordipanused
 • Ahvatlevad kasiinoboonused
 • Usaldusväärne koostööpartner
Spordiennustused

Tervituspakkumine

200% spordipanustele kuni 30€

 • Esimene kontovaba kasiino maailmas
 • Tasuta spinnid iga päev
 • Tugev lojaalsusprogramm
Kontovaba kasiino

Spordiennustus – ajalugu ja tänapäev

Nii nagu nimigi ütleb on tegemist spordi tulemuste ennustamisega, tihti on kasutusel ka väljendid bettimine, panustamine või ka kihla vedamine. Kui enamikud Eesti online kasiinod pakuvad panustamise võimalust just spordisündmustele, siis on tegelikult võimalik leida ka panustamisi muudele sündmustele, näiteks poliitilistele valimistele. Seega kui sa pole eriti huvitatud spordist, ei ole sa kaotanud midagi, sul on võimalik lihtsalt valida mõni muu sündmus, mille tulemusi tahad ennustada.

Kihlvedude ajalugu ulatub tagasi sadu aastaid, kuid täpselt aasta arvu on ajaloolastel raske välja tuua. Teatavasti tehti panuseid juba Vanas Roomas hobuvankrite võidusõidu peale. Aastate jooksul on kihla vedamisega palju muutunud, kuid põhimõte on jäänud endiselt samaks, veetakse kihla mingi sündmuse toimumise või mitte toimumise peale. Kui vaadata veel ajaloos tagasi, siis kihlvedude kõrghetk oli paljudes riikides just kolmekümnendate ja kuuekümnendate vahel, kuna siis oli riikides palju piiranguid ja ajad üpriski rasked, inimesed otsisid veidike lõbu ja meelelahutust ning kuna enamik patustajaid tegutses illegaalselt, siis liikusid seal ka suured rahad, mis meelitas inimesi veelgi enam ligi.

Kui tulla tänapäeva, siis enamikes Euroopa riikides on spordiennustused lubatud ja reguleeritud, tõsi, mitte küll kõik riigid ei paku nii laial hulgal valikuid, nagu on meil Eestis. Paljudes riikides on veidike teine litsentsi süsteem ning seetõttu on turul tegutsejaid vaid mõni üksik. See on muidugi kurb uudis nende riigi elanikele, sest kui kihlveokontoreid on vaid mõni üksik, siis tõenäoliselt on ka konkurents madal ning koefitsiendid ja boonused, kas olematud või minimaalsed. Aga milleks meil vaja kurvastada, meil on suur valik erinevaid portaale ning tänu kõrgemale konkurentsile ka suurepäraseid boonuseid.

Spordiennustamine detailselt

Kui sa oled bettimises alles uus, siis ära üldse muretse, vaatame täpsemalt, kuidas spordiennustamine töötab. Oletame, et oled juba valinud lemmik kasiino ning suundunud spordiennustuste lehele, siis järgnev on samuti väga lihtne. Sulle avaneb nimekiri erinevatest spordialadest, vali sealt enda lemmik, seejärel avaneb sulle vaade erinevatest mängudest/võistlustest mis parasjagu sellel spordialal toimuvad või toimuma hakkavad. Lisaks sellele on juures ka koefitsiendid. 

Koefitsient on üks olulisemaid näitajaid spordiennustuste maailmas, kuna sellest oleneb sinu võidu suurus. Kui slotimängudes on väga raske ette ennustada, mis võidu mingi keerutus või spinn sulle toob, siis panustamise puhul on asi hoopis teine. Kui sinu panus osutus õigeks on sinu võiduks panustatud summa x koefitsient. Näiteks kui panustasid 50 eurot ja koefitsient oli 2 siis sinu võiduks on 100 eurot. 

Nagu eelnevast arvutusest juba aimata võib, siis sina soovid võimalikult kõrget koefitsienti, et võit oleks ikka ülimalt magus. Tähele tasub aga panna, et kõrged koefitsiendid on kõrged põhjusega, nimelt mida kõrgem number, seda ebatõenäolisemalt see sündmus või skoor juhtub. Koefitsiendid arvutatakse välja kihlveovahendajate poolt, kes töötavad online kasiino heaks. Lisaks nende arvutustele jälgitakse ka jooksvat seisu, kui meeletul hulgal inimesi hakkab sama tulemust valima, siis mingi aja jooksul langeb ka koefitsient. Sul aga ei tasu üldse ehmatada, sinu panus kehtib ikka originaalse koefitsiendiga, isegi kui mõne tunni pärast see number on muutunud.

Cash out ehk raha välja kui kahtled

Mida aga teha kui tahad panusest tagasi astuda, enamasti kahjuks see ei ole võimalik, küll aga osades kasiinodes on olemas võimalus raha välja (cash out) võtta. Kui kasiinos see variant on lubatud, siis näiteks jalgpalli mängu puhul see tähendab, et peale panuse tegemist ja mängu algust sa mõtled ümber ja tahad raha välja võtta, siis see on võimalik. Pane aga tähele, enamasti kui mäng on juba alanud, siis sama summa, mis sa panustasid, sa enam tagasi ei saa, kuna koefitsient on muutunud. 

Kui mäng läheb sinu panuse suunas ja otsustad raha välja varianti kasutada, siis tõenäoliselt saad suurema summa tagasi, kui aga mäng on täielik katastroof ja koefitsient aina tõuseb, siis tõenäoliselt saad väiksema summa tagasi kui panust tehes. Kui mäng pole veel alanud, siis raha välja annab enamasti sama summa tagasi, millega panuse tegid, kui just pole selgunud mingeid mõjutavaid uudiseid.

Reaalses ajas panustamine

Mitte küll kõik, aga enamus online kasiinosid lubavad ka reaalajas panustamise ehk live-bettimine. Sisuliselt tähendab see seda, et võib panuseid teha ka siis kui mäng on juba alanud. Ehk sa ei pea otsust langetama enne mängu, vaid võid jooksvalt vaadata kuidas mäng kulgeb ning seejärel teha oma panus. Kui tavalise ennustuse puhul muutusid koefitsiendid veidi, siis live-bettimise puhul võivad tõusud ja langused olla meeletud, lisaks on tihti ka erinevaid lisa võimalusi, millele panus teha. 

Reaalajas panustamine pakub tunduvalt rohkem emotsioone ja hasarti kui tavaline panustamine, mis võib endaga kaasa tuua suurepärased otsused ja head võidud või hoopis ka vastupidi, kiirustatud otsused ning suured kaotused. Seega soovitame esialgu alustada veidike rahulikumalt tava ennustustega ning alles seejärel suunduda reaalajas panustamise juurde.

Kus on võimalik spordiennustusi teha?

Eestis on selleks suurepäraseks kohaks online kasiinod, tõsi, mitte küll kõik Eesti kasiinod ei paku seda, aga suur enamus siiski. Enamasti võiks eeldada, et spordiennustust pakuvad vaid traditsioonilised kasiinod, kuid päris nii see ei ole, tänapäeval pakuvad panustamise võimalust ka Pay N Play kasiinod ning enamik uusi kasiinosid. Kuna erinevaid internetikasiinosid on niivõrd palju, siis kõige mugavam ja kiirem variant on valida online kasiino siit samalt Bonuspart.ee lehelt, siis võid kindel olla, et valid parima ja kvaliteetseima koha, kus oma panuseid teha. Muidugi võid ka ise otsida internetist erinevaid kohtasid, aga reaalsuses muutub see küllaltki ajamahukaks ja tüütuks tegevuseks, kuna kohti on niivõrd palju ja kõikide aspektide hindamine võtab aega. 

Meie oleme sinu eest selle töö aga juba ära teinud. Nimekirjad koostamisel testime alati ise kõik online kasiinod läbi ning vaatame igat aspekti just kliendi pilgu läbi. Valiku tegemisel hindame nii kasiino kasutaja mugavust, mängudevalikut, boonuspakkumisi koos tingimustega ja kasiino visuaalset poolt. Spordiennustuste kohtade valik toimub täpselt samamoodi ja parimad spordiennustuste kohad leiadki siit samast.

Kui sulle pakutakse teha spordiennustusi väljaspool ametlikku kasiinot või online kasiinot, siis meie pigem hoiduks sellest, sest need kohad ei ole usaldusväärsed. Kui Inglismaal on sul võimalik mõnes baaris või pubis teha ka panuseid ja samal ajal õlut juues mängu vaadata, siis Eestis kahjuks see lubatud ei ole. Hasartmänge võivad korraldada vaid Eesti litsentsiga ettevõtted. Kui sa aga peaksidki mõnest sellisest mitte lubatud panustamisest osa võtma, siis tea, et riskid oma rahast üle üldse ilma jäämisega. Seega igal juhul soovitame turvalist ja reguleeritud keskkonda, milleks on internetikasiino!

Spordiennustuste boonused

Kasiinoboonused ei kuulu ainult slottidele, vaid pakkumisi tehakse ka bettimisele. Tõsi küll, päris tasuta spinne spordiennustustele ei jagata aga sellegipoolest on saadaval boonused nii uutele klientidele kui ka püsiklientidele lojaalsuse eest. Spordiennustuste puhul on saadaval sarnane sissemakse boonus nagu on slotikate puhul ehk mingi osa maksad sisse sina ning mingi protsendi sellest annab kasiino omalt poolt juurde. Nii nagu oli slotikatepuhul läbimängunõue, kehtib sama idee ka panustaise puhul. Enamasti on läbimängunõudeks sissemakse boonuse puhul 10 korda, erinevalt slotikate numbritest. Lisaks läbimängunõudele on ka muid kehtivaid tingimusi, näiteks panused, mis sa teed, peavad oleme vähemalt 1,5-2 koefitsiendiga, see muidugi võib olla erinev ning seetõttu tasuks iga boonuse tingimusega eraldi tutvuda.

Erinevalt slotikate boonusest, kus sissemakse boonuseid jagatakse enamasti vaid uutele klientidele, panustamise puhul jagatakse neid ka erinevalt hooajast või kampaaniast, seega ei ole see vaid uute klientide hüve. Lisaks sissemakse boonusele on panustamise puhul saadaval muid erinevaid kasiinoboonuseid, näiteks erilised boonused, kus mingi kindla skoori puhul makstakse raha tagasi, isegi kui sinu panus ei olnud korrektne. Osad kohad pakuvad ka varajast väljamakset (early payout), mille puhul saad võidu kätte juba keset mängu. Näiteks kui panustasid, et üks tiim võidab ja keset mängu on skoor 3-0, kus sinu tiim juhib, siis saad juba kohe selle võidu välja maksta, olenemata, mis juhtub peale seda, isegi kui lõpuks sinu tiim peaks kaotama.

Püsiklientidele ja aktiivsetele spordiennustajatele jagatakse tihti boonuseks ka tasuta raha. Enamasti jääb see summa 15 euro juurde, kuid muidugi on erinevates kasiinodes erinevad summad. Selle boonuse puhul tihti on läbimängunõudeks üks kord, mis kõlab täitsa mõistlikult. Kuna erinevaid kihlveo kontoreid on Eestis palju ja ka boonuseid erievaid, siis nii nagu iga kasiinoboonuse puhul tuletab part sulle meelde, et tutvu kindlasti iga tingimusega, enne kui otsustad boonust kasutada, vaid sellisel juhul väldid sa hilisemaid ebameeldivaid üllatusi ja negatiivseid emotsioone.

Vastutustundlik bettimine

Spordiennustamise puhul tasub meeles pidada, et tegemist on hasartmänguga, kuna panused tehakse rahas ning ka võit või kaotus on rahaline. Nii nagu muude kasiinomängude puhul, kehtib ka siin vastutustundlik mängimine. Isegi kui sa arvad, et tegemist ei ole ju otseselt mängimisega, siis kuulub see ikka hasartmängude alla ning võib tekitada sõltuvust. Soovitame olla tähelepanelik on käitumiste üle ning kui asjad lähevad üle piiri siis kindlasti otsida abi. 

Oleme ju paljudes Ameerika filmides näinud, kuidas hobuste võiduajamisel inimesed hoogu lähevad, panustades selle ühe hobuse peale pool või lausa terve oma varanduse ning seejärel juhtub hobuse aedikuga midagi, mis takistab korrektse ja kiire stardi ning inimene peab tunnistama oma suure kaotuse. Film filmiks aga tõde on seal täiesti olemas, seega soovitab part olla ettevaatlik ka spordipanuseid tehes, isegi kui see ei pruugi välja näha kui kasiinomäng.

Korduma kippuvad küsimused spordiennustuste kohta

Oleme siin kokku kogunud küsimused koos vastustega, mida meilt enim on küsitud spordiennustuste kohta.

Mis on spordiennustus?

Spordiennustus ehk bettimine, panustamine või kihla vedamine on spordi (või ka mõne muu sündmuse) tulemuste ette ennustamine koos rahalise panusega. Õiget tulemust ette ennustanud inimene saavutab võidu. Erinevalt teistest kasiinomängudest saab spordiennustusest osa võtta väga suur hulk inimesi ning ka potentsiaalsed võidud on teada. Võit sõltub panuse suurusest, mis on vajalik läbi korrutada koefitsiendiga. Erinevates online kasiinodes on veidike erinevad reeglid ja võimalused, kuid spordiennustuste sisu on samaks jäänud juba aastaid ja aastaid.

Kus on võimalik spordisündmustele panustada?

Eestis on võimalik panustada erinevatele spordisündmustele enamikes online kasiinodes. Lisaks traditsioonilistele kasiinodele on panustada võimalik ka Pay N Play kasiinodes. Samuti uued kasiinod, kes tulevad tihti turule sooviga see vallutada, pakuvad samuti päris tasemel „kihlveo kontoreid“. Kuna hasartmängud on rangelt reguleeritud EMTA poolt, siis kuskil mujal Eestis panustada ei ole võimalik, seega tasub olla tähelepanelik kahtlaste saitide ja kohtade ees, sest ilma Eesti litsentsita ei ole neil tegevusluba ja puudub õigus hasartmänge eestlastele pakkuda. Muidugi võivad koefitsiendid ja boonused tunduda liiga head, et tõsi olla, kuid siinkohal see enamasti ka nii on, sest ilma litsentsiga kohtadest, ei pruugi sa saada kätte oma võite või siis võib võitudele rakenduda maksukohustus. Vali turvaline panustamise koht Bonuspart.ee lehelt!

Kas spordiennustusega on võimalik võita?

Jah, nii nagu iga hasartmänguga on võimalik ka panustamisega võita. Ole aga ettevaatlik, sest isegi kui spordiennustuste puhul on kasuks teadmised, strateegia ja analüüs, siis lõppude lõpuks on tegemist siiski õnnemänguga ja sa ei või kunagi ette teada mängu või sündmuse tulemust. Lisaks oskustele tuleb meeles pidada, et ka sportlased on inimesed ja ettenägematuid vigastusi või käitumist võib juhtuda ka nendega. 

Kas spordiennustustele jagatakse boonuseid?

Vastus on JAH! Panustamisele jagatakse päris häid ja ka huvitavaid boonuseid, enamasti erinevad spordiennustuste boonused teistest kasiinomängu boonusest, näiteks ei ole võimalik jagada tasuta spinne, küll aga on väga huvitavaid ja erilisi pakkumisi saada mitmes kihlveokontoris. Erinevalt muudest hasartmängudest jagatakse boonuseid panustamisele üpriski tihti. Näiteks jagatakse üllatavaid boonuseid teatud skoori puhul või makstakse varajane väljamakse, isegi kui mäng ei ole veel läbi ja lõpptulemus ei ole teada. Nii nagu iga boonusega tuleb ka spordipanustamise boonustel lugeda läbi kõik tingimused, et mitte eksida ja hiljem pettuda.

Kas spordiennustus on hasartmäng?

Jah, isegi kui panustamine ei tundu kui hasartmäng, sest reaalselt sa ei keeruta mingit ratast ega viska täringuid, kuulub see ikka hasartmängude hulka, kuna mängus on raha. Nii nagu iga hasartmängu puhul tasub olla ettevaatlik ja mängida vastutustundlikult, sest need võivad tekitada sõltuvust, kui sina või sinu lähedased tunnetavad, et ületad piire, siis pöördu kindlasti kellegi poole, et saada abi.

Kiire kokkuvõte spordiennustustes

Spordiennustuse puhul on tegemist reguleeritud panustamisega erinevatele spordi sündmustele. Panused tehakse rahas ning võidud sõltuvad panuse suurusest. Erinevalt muudest hasartmängudest on spordiennustamise puhul võimalik potentsiaalsete võitude summasid juba enne nende võitmist arvutada, nimelt on igal sündmusel mingi koefitsient ning kui see korrutada panusega saadki teada potentsiaalse võidu.

Spordipanustamisele jagatakse palju ja tihti huvitvaid boonuseid, mida part soovitab kindlasti kasutada. Muidugi kui on eelnevalt tutvutud tingimuste ja reeglitega. Kui jääd hätta boonuse või panustamise koha valikult, siis ära üldse muretse, part on siin, et sind aidata! Tutvu meie lehel esitatud nimekirjadega kus leiad 2022. aasta ihaldusväärseimad boonused ning kvaliteetseimad kihlveokontorid!