Telli uudiskiri ja saa Eesti parimad kasiinopakkumised!

Liitudes Boonuspardi uudiskirjaga saad osa parimatest kasiinopakkumistest.

Uudiskirjaga liitudes kinnitad, et oled vähemalt 21 aastat vana. Sinu personaalseid detaile ei jagata kolmandate osapooltega. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.

Vastutustundlik mängimine

Kasiino külastused ning hasartmängude mängimine peaks alati olema lõbus ajaviide, mis toob su ellu põnevust ja särtsu. Kui sa tunned, et mängimine toob rõõmu asemel hoopis lisa pingeid ja stressi, siis on õige aeg teha väike paus. Boonuspart.ee meeskond toetab mõistliku mängimist. Soovime, et meie lehe külastajad kogeksid võimalikult positiivseid külastusi online kasiinodes.

Kõik kasiinomängud on hasartmängud, mis võivad põhjustada sõltuvust ning neid tuleks mängida vastutustundlikult. Kasiinomängud pakuvad hasarti, mis tuleb eelkõige riski võtmisest, see on põnev meelelahutus, kuniks mängimine on kontrolli all. Suurem osa mängijatest tajub, kus on piir, kuid on väike hulk inimesi, kes kaotab mängimise üle kontrolli. Kui enamik suudab teha pausi peale kaotusringi, siis osad on veendunud, et õnn kohe kohe pöördub ning kui mäng annab mõne võidu, siis enamasti see kulutatakse uutel mängudel. Kui sa tunned, et ei saa teha mängust pausi siis on olukord juba ohtlik ning tegemist ei ole lõbusa ajaviitega.

Mõned tähelepanekud, mis viitavad, et mängimine on kontrolli alt väljumas:

  • Aeg – kui sa kulutad mängimisele väga palju aega. Näiteks veedad terve oma vaba aja kasiinodes, selle asemel et veeta aega oma lähedastega. Või hoopis mängid mänge tööajal, kui peaksid ilmselgelt tegelema tööülesannetega. 
  • Raha – kui kulutad mängimisele rohkem kui selleks ettenähtud. Näiteks ületad kordades oma meelelahutuse eelarvet, kui see juhtub korra, siis ei ole hullu aga kui tegemist on püsiva käitumisega, siis on see probleemiks. Eriti hull on olukord, kui sa pead raha laenama, et saaksid mängida kasiinomänge.
  • Varjamine – kui sa tunned, et pead oma mängimist varjama või peitma. Näiteks kui tunned, et summad või aeg, mis mängimisele kulutad võivad tekitada negatiivseid tundeid sinu pereliikmetel ja otsustad seda varjata. Samuti kui mängimine ei paku enam rõõmu vaid häbi ja süütunnet.
  • Lõpetamine – kui sa ei suuda enam teha pausi või lõpetada. Näiteks, kui peale suuremaid võite on sul raske teha paus või lõpetada. Või kui oled kaotus lainel ning ootad ikka seda paremat keerutust või kaardikätt.

Mida teha, kui eelnevates punktides tundsid ära ennast? Esimene samm on probleemi tunnistamine ja äratundmine. Kui oled seda teadvustanud on juba kergem edasi liikuda. Kuna Eestis on tugev regulatsioon ning Eesti online kasiinod toetavad samuti vastutustundliku mängimist on nad ülesseadnud erinevad piiranguid ja limiite. Soovitame sul endale seada kas mänguaja või kaotuse summa limiidid. Kui mängimine on aga täiesti käest läinud on sul võimalik seada täielik hasartmängu keeld, seda saad teha EMTA lehel. Kui piirangud on seatud, siis soovitame pöörduda ka nõustamiskeskuse poole, sa ei pea jääma oma murega üksi!